| Артикул | V33 |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 119 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 111мм |
| Артикул | BG14A-1 |
|---|---|
| Виробник | Bestech Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 151 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | BG14D-1 |
|---|---|
| Виробник | Bestech Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 151 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | BG17A-1 |
|---|---|
| Виробник | Bestech Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 118 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | BG20A-1 |
|---|---|
| Виробник | Bestech Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 131 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | BG21A-1 |
|---|---|
| Виробник | Bestech Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 102 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 83мм |
| Артикул | BG21C-1 |
|---|---|
| Виробник | Bestech Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 102 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 83мм |
| Артикул | BG15A-1 |
|---|---|
| Виробник | Bestech Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 132 гр |
| Товщина обуху | 3.4мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | BG05A-1 |
|---|---|
| Виробник | Bestech Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 120 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | BG19A |
|---|---|
| Виробник | Bestech Knives |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Вага | 124 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | BG18A |
|---|---|
| Виробник | Bestech Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 135 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 103мм |
| Артикул | BG13A-1 |
|---|---|
| Виробник | Bestech Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 129 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | наваха-02 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 167 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 125мм |
| Артикул | наваха-03 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 167 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 125мм |
| Артикул | Finn-01 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 184 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 112мм |