| Артикул | KU344K |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Марка сталі | AUS-10 |
| Твердість HRC | 59-61 |
| Фініш клинка | Bead Blast |
| Тип замка | Liner Lock |
| Вага | 125 гр |
| Колір | Camouflage |
| Товщина обуху | 3.1 мм |
| Довжина клинка | 88 мм |
| Загальна довжина | 203 мм |
Написать отзыв
Внимание! Публикация производится только после предварительной модерации
Чтобы написать полезный отзыв, укажите срок пользования продуктом, плюсы, минусы, впечатления.
Володимир,
Абсолютно задоволений ножем Kubey Momentum. Механіка на найвищому рівні. Правда, фронтальний фліп може потребувати певного тренування, але відкривання за шпеньок працює ідеально. В усьому все бездоганно і дуже якісно. Велика вдячність НОЖЕМАНУ за товар і дуже приємний сервіс.
Дмитро,
Ніж дуже класний, зведення тонке, справжній різак, сталь гартована добре, вже гострив із цікавості. Ви не вказали в описі що це дизайнерський ніж, автор Шеріф Манганас, подобаються його ножі.
Механіка просто божественна, зручний та ергономічний, виглядає класно
Одна з найбільш вдалих покупок