| Артикул | 04401 |
|---|---|
| Виробник | Охотничьи ножи |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 190 гр |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 135мм |
| Артикул | 107 white |
|---|---|
| Виробник | ADAEE |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Вага | 165 гр |
| Товщина обуху | 4.6мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 120мм |
| Артикул | XZO |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 230 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 99мм |
| Артикул | 02042 |
|---|---|
| Виробник | Охотничьи ножи |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 171 гр |
| Товщина обуху | 4.5мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 99мм |
| Артикул | 171 white |
|---|---|
| Виробник | LW Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 243 гр |
| Товщина обуху | 5.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 125мм |
| Артикул | 75 white |
|---|---|
| Виробник | LW Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 207 гр |
| Товщина обуху | 5.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 99мм |
| Артикул | 77 white |
|---|---|
| Виробник | LW Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 255 гр |
| Товщина обуху | 5.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 125мм |
| Артикул | 139 |
|---|---|
| Виробник | Bolte knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 180 гр |
| Товщина обуху | 4.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | 107 black |
|---|---|
| Виробник | ADAEE |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Вага | 165 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 120мм |
| Артикул | 171 black |
|---|---|
| Виробник | LW Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 243 гр |
| Товщина обуху | 5.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 125мм |
| Артикул | 43 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 50 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 65мм |
| Артикул | 173 black |
|---|---|
| Виробник | LW Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 335 гр |
| Товщина обуху | 4.9мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | 1013 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 47 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 51мм |
| Артикул | 181 |
|---|---|
| Виробник | ADAEE |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 280 гр |
| Товщина обуху | 4.6мм |
| Марка сталі | AUS-10 |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | 155 |
|---|---|
| Виробник | Voltron |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 117 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 81мм |
Предлагаем купить охотничий нож в Украине из хорошей стали топовых мировых брендов от производителя. У нас вы найдете большие и малые, складные и с фиксированным клинком, кованые разделочные, шкуросьемные, обдирочные и эксклюзивные подарочные, помимо этого оригинальные от производителя для туризма ручной работы. Поверьте, с таким помощником при себе вы справитесь с любыми поставленными задачами.
На виртуальных страницах нашего магазина вы найдете качественные фотографии всех клинков, которые мы предлагаем. Мы не скачиваем их из интернета, а делаем фото сами и вы можете не сомневаться, купить охотничьи ножи ручной работы в Украине именно тот который видите на сайте.
Сучасні охотнічий ніж - це високотехнологічний виріб із якісних сталей. Форма рукояті та клинка може значно відрізнятися і ці параметри кожні мисливські ножі вибирають під себе. Є такі види, які класифікуються як холодна зброя, а є туристичні мечі, що не потребують дозволу. Інтернет магазин ножів в Україні Ножеман пропонує великий вибір різноманітних товарів кс го, туристів, виживальників та любителів активного відпочинку.