| Артикул | 3721F |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 171 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 116мм |
| Артикул | 07792 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Термопластичная резина |
| Вага | 150 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 103мм |
| Артикул | 3721S |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 193 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 116мм |
| Артикул | 3501NG |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 81 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | KU242C |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 89 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | C1397 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 51 гр |
| Товщина обуху | 3.75мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 56мм |
| Артикул | 07844 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Полимер |
| Вага | 42 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 7Cr13MoV |
| Довжина клинка | 82мм |
| Артикул | D7252 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 187 гр |
| Товщина обуху | 4.8мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 94мм |
| Артикул | KB242B |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 198 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | SL-43 |
|---|---|
| Виробник | SixLeaf |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 165 гр |
| Товщина обуху | 2.65мм |
| Марка сталі | SKD11 |
| Довжина клинка | 130мм |
| Артикул | 07777 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Термопластичная резина |
| Вага | 170 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 132мм |
| Артикул | 1053A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 151 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 118мм |
| Артикул | D7998 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Термопластичная резина |
| Вага | 150 гр |
| Товщина обуху | 3.4мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | D8657 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 81 гр |
| Товщина обуху | 8.6мм |
| Марка сталі | Elmax |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | D11863 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 195 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 90мм |
Предлагаем купить охотничий нож в Украине из хорошей стали топовых мировых брендов от производителя. У нас вы найдете большие и малые, складные и с фиксированным клинком, кованые разделочные, шкуросьемные, обдирочные и эксклюзивные подарочные, помимо этого оригинальные от производителя для туризма ручной работы. Поверьте, с таким помощником при себе вы справитесь с любыми поставленными задачами.
На виртуальных страницах нашего магазина вы найдете качественные фотографии всех клинков, которые мы предлагаем. Мы не скачиваем их из интернета, а делаем фото сами и вы можете не сомневаться, купить охотничьи ножи ручной работы в Украине именно тот который видите на сайте.
Сучасні охотнічий ніж - це високотехнологічний виріб із якісних сталей. Форма рукояті та клинка може значно відрізнятися і ці параметри кожні мисливські ножі вибирають під себе. Є такі види, які класифікуються як холодна зброя, а є туристичні мечі, що не потребують дозволу. Інтернет магазин ножів в Україні Ножеман пропонує великий вибір різноманітних товарів кс го, туристів, виживальників та любителів активного відпочинку.