| Артикул | m-0006 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Вага | 620 гр |
| Довжина клинка | 335мм |
| Артикул | m-0005 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Марка сталі | T10 |
| Довжина клинка | 695мм |
| Артикул | B1-R |
|---|---|
| Виробник | Laix |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 42 гр |
| Артикул | B1-H |
|---|---|
| Виробник | Laix |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 42 гр |
| Артикул | B1 |
|---|---|
| Виробник | Laix |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 42 гр |
| Артикул | Z-2280 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 500 гр |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 315мм |
| Артикул | Z-1583 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Товщина обуху | 4.7мм |
| Марка сталі | 440 |
| Артикул | zhalo |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Довжина клинка | 550мм |
| Артикул | B006.2-H |
|---|---|
| Виробник | Laix |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 49 гр |
| Товщина обуху | 13.0мм |
| Марка сталі | Elmax |
| Довжина клинка | 25мм |
| Артикул | B007-H |
|---|---|
| Виробник | Laix |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 36 гр |
| Артикул | B007 |
|---|---|
| Виробник | Laix |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 36 гр |