| Артикул | 1696 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 920 гр |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 420мм |
| Артикул | Z-2170 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Довжина клинка | 720мм |
| Артикул | K-613 white |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 170 гр |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | T1202DC |
|---|---|
| Виробник | Taidea |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 295 гр |
| Товщина обуху | 50.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 180мм |
| Артикул | TG0843 |
|---|---|
| Виробник | Taidea |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 170 гр |
| Товщина обуху | 10.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 12C27N |
| Довжина клинка | 250мм |
| Артикул | TY1406 |
|---|---|
| Виробник | Taidea |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 200 гр |
| Товщина обуху | 40.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 135мм |
| Артикул | T1051D |
|---|---|
| Виробник | Taidea |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 80 гр |
| Товщина обуху | 15.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 110мм |
| Артикул | K-613 black |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 170 гр |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | H27 |
|---|---|
| Виробник | Топоры и томагавки |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 314 гр |
| Марка сталі | AUS-8 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | H28 |
|---|---|
| Виробник | Топоры и томагавки |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 308 гр |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 65мм |
| Артикул | TS63 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 210 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 93мм |