| Артикул | L031 |
|---|---|
| Виробник | Wolverine Knives |
| Матеріал руків'я | TPR |
| Вага | 170 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | 8Cr14Mov |
| Довжина клинка | 120мм |
| Артикул | L521 |
|---|---|
| Виробник | Wolverine Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 282 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 118мм |
| Артикул | LZ01 |
|---|---|
| Виробник | Wolverine Knives |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 135 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 118мм |
| Артикул | S052A |
|---|---|
| Виробник | Lion Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 205 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 110мм |
| Артикул | S020B |
|---|---|
| Виробник | Lion Knives |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 295 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 135мм |
| Артикул | 01741 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 610 гр |
| Товщина обуху | 5.0мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 165мм |