| Артикул | B007.2-H |
|---|---|
| Виробник | Laix |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 43 гр |
| Артикул | B007.2-O |
|---|---|
| Виробник | Laix |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 43 гр |
| Артикул | 254 black |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 187 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | 254 white |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 187 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | CH0123 black |
|---|---|
| Виробник | The One |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 299 гр |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 120мм |
| Артикул | CH0123 white |
|---|---|
| Виробник | The One |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 299 гр |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 120мм |
| Артикул | 111 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 200 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 49мм |
| Артикул | 111 training |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 200 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 49мм |
| Артикул | Z-2358 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Вага | 990 гр |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 500мм |
| Артикул | 3146 |
|---|---|
| Виробник | Nepal Kukri |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 600 гр |
| Марка сталі | Дамаск |
| Артикул | 3147 |
|---|---|
| Виробник | Nepal Kukri |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 730 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 317мм |
| Артикул | TS61 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | 111 white |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 200 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 49мм |
| Артикул | Z-1565 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 286 гр |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 210мм |
| Артикул | Z-1708 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 440 гр |
| Товщина обуху | 6.0мм |
| Марка сталі | AUS-8 |
| Довжина клинка | 180мм |