| Артикул | 01149 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 198мм |
| Артикул | SR199A |
|---|---|
| Виробник | Lion Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 126 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 52мм |
| Артикул | S615 |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 83 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 8Cr14Mov |
| Довжина клинка | 83мм |
| Артикул | 816C |
|---|---|
| Виробник | We Knife |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 131 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 70мм |
| Артикул | 05178 serrated |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 193 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | 05211 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 204 гр |
| Марка сталі | 1095 |
| Довжина клинка | 104мм |
| Артикул | 01956 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 122 гр |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 65мм |
| Артикул | 02141 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 153 гр |
| Товщина обуху | 2.71мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 99мм |
| Артикул | 03401 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 153 гр |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 99мм |
| Артикул | 05178 plain |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 193 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | 0028 |
|---|---|
| Виробник | Nepal Kukri |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 400 гр |
| Товщина обуху | 5.5мм |
| Марка сталі | 7Cr17MoV |
| Довжина клинка | 230мм |
| Артикул | Z-2123 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Довжина клинка | 520мм |
| Артикул | Z-1602 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Вага | 1275 гр |
| Довжина клинка | 740мм |