| Артикул | 03399 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 131 гр |
| Товщина обуху | 2.71мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | D7320 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 540 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 305мм |
| Артикул | D7320 W |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 540 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 305мм |
| Артикул | 2836 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 500 гр |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 120мм |
| Артикул | Z-1833 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 190 гр |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | 03409 W |
|---|---|
| Виробник | Wild Boar |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 200 гр |
| Товщина обуху | 4.6мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | Z-2530 |
|---|---|
| Виробник | MTech |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 38мм |
| Артикул | 2890 |
|---|---|
| Виробник | Shrade |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 120 гр |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | 112 |
|---|---|
| Виробник | The One |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 200 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | AUS-8 |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | 118 white |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 187 гр |
| Товщина обуху | 5.0мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | 118 black |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 187 гр |
| Товщина обуху | 5.0мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | 79 |
|---|---|
| Виробник | LW Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Товщина обуху | 4.7мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 99мм |
| Артикул | D6929 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 200 гр |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 97мм |