| Артикул | KU322M |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | Ultem |
| Вага | 124 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | KB171F |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 122 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | CPM-S90V |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | KB170A |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 93 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | KU440B |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 135 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 64мм |
| Артикул | KB235F |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | Титановый сплав 6AL4V |
| Вага | 117 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | 7575 GRB |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 257 гр |
| Товщина обуху | 3.75мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 139мм |
| Артикул | 07792 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Термопластичная резина |
| Вага | 150 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 103мм |
| Артикул | C152GY |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 59 гр |
| Товщина обуху | 2.0мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 70мм |
| Артикул | 19239 |
|---|---|
| Виробник | The One |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 100 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 110мм |
| Артикул | DC371-2 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 120 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | Luzon GR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Полимер |
| Вага | 251 гр |
| Товщина обуху | 3.75мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 151мм |
| Артикул | 7752GB |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 115 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | Takefu VG-10 |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | 7652RB |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 105 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Takefu VG-10 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | 7874TS03 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 74 гр |
| Товщина обуху | 2.3мм |
| Марка сталі | Bohler N690 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | 3721S |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 193 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 116мм |