| Артикул | 2955 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 36 гр |
| Товщина обуху | 2.0мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 63мм |
| Артикул | 9115 |
|---|---|
| Виробник | MTech |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 135 гр |
| Товщина обуху | 2.7мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | B001 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 70 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 65мм |
| Артикул | 04884-2 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 160 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 107мм |
| Артикул | 01878 black |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 228 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 70мм |
| Артикул | 01878 red |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 228 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 70мм |
| Артикул | 01878 GR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 126 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 70мм |
| Артикул | 0095 W |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 140 гр |
| Товщина обуху | 3.9мм |
| Марка сталі | 8Cr17MoV |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | 0562 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 184 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 0543 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 140 гр |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | 911A2 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 285 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 135мм |
| Артикул | 911B2 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 266 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 135мм |
| Артикул | 911A1 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 255 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 135мм |
| Артикул | 0456 OR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 150 гр |
| Товщина обуху | 3.9мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 84мм |
| Артикул | D8342 OR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 114 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 81мм |