| Артикул | PF719CS |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Вага | 72 гр |
| Товщина обуху | 2.35мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | PFE08GRDMS |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | Gmascus |
| Вага | 108 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | PFP03BMP |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 140 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | PFP14DDW |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 138 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | 10Cr15CoMoV |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | PFE07RS |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 78 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 154CM |
| Довжина клинка | 84мм |
| Артикул | PFB06DDW |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 168 гр |
| Товщина обуху | 3.4мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | PF719OWOS |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 65 гр |
| Товщина обуху | 2.35мм |
| Марка сталі | Sandvik 12C27N |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | PFP07GRMS |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 112 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | PF868D |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 146 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | V3672C2 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 97 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 154CM |
| Довжина клинка | 76мм |
| Артикул | HK03BLK |
|---|---|
| Виробник | Hightron |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 90 гр |
| Товщина обуху | 2.45мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | 2120 GR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 120 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 117мм |
| Артикул | 7645B |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Титан+G10 |
| Вага | 111 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 94мм |
| Артикул | 7652GB |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 105 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Takefu VG-10 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | 7911BB |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 185 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 96мм |