| Артикул | LK5033OR |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 168 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 99мм |
| Артикул | LK727 |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 187 гр |
| Товщина обуху | 4.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | LK5030KH |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 170 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 101мм |
| Артикул | D11194 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 162 гр |
| Товщина обуху | 3.85мм |
| Марка сталі | 1070 |
| Довжина клинка | 120мм |
| Артикул | ACK10-2 brown |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 138 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 108мм |
| Артикул | 7878-12 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 128 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | UT085 T |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 97 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | HK8012 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 605 гр |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | 5Cr13MoV |
| Довжина клинка | 310мм |
| Артикул | 0393 KH |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 171 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | D11596 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 132 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 3Cr13MoV |
| Довжина клинка | 78мм |
| Артикул | HK389 |
|---|---|
| Виробник | Nepal Kukri |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 433 гр |
| Товщина обуху | 5.5мм |
| Марка сталі | 7Cr13MoV |
| Довжина клинка | 240мм |
| Артикул | V4600C2 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 195 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | 154CM |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | V5488C5 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 239 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | 154CM |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | V3490C1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 103 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 154CM |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | 1045C1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 124 гр |
| Товщина обуху | 3.35мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |