| Артикул | TS805 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 142 гр |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 203мм |
| Артикул | TS966 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 243 гр |
| Товщина обуху | 2.3мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 210мм |
| Артикул | 07791 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 186 гр |
| Товщина обуху | 3.45мм |
| Марка сталі | 7Cr13MoV |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | 07790 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 193 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 112мм |
| Артикул | TS602 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 270 гр |
| Товщина обуху | 2.3мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 230мм |
| Артикул | GT0174 |
|---|---|
| Виробник | TunaFire |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 112 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | D8460 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Grivory |
| Вага | 465 гр |
| Товщина обуху | 4.8мм |
| Марка сталі | 1095 |
| Довжина клинка | 229мм |
| Артикул | S771-2 |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 133 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 110мм |
| Артикул | 07758 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 115 гр |
| Товщина обуху | 4.48мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 66мм |
| Артикул | BBK-ELPR |
|---|---|
| Виробник | Blade Brothers |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 228 гр |
| Товщина обуху | 5.0мм |
| Марка сталі | 1.4116 German |
| Довжина клинка | 155мм |
| Артикул | BBK-FNRR |
|---|---|
| Виробник | Blade Brothers |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 210 гр |
| Товщина обуху | 5.0мм |
| Марка сталі | 1.4116 German |
| Довжина клинка | 156мм |
| Артикул | 2956 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 36 гр |
| Товщина обуху | 2.0мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 63мм |
| Артикул | GT0173 |
|---|---|
| Виробник | TunaFire |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 102 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | 07658 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 55 гр |
| Товщина обуху | 2.65мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 50мм |
| Артикул | D10243-4 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 160 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 105мм |
Предлагаем купить охотничий нож в Украине из хорошей стали топовых мировых брендов от производителя. У нас вы найдете большие и малые, складные и с фиксированным клинком, кованые разделочные, шкуросьемные, обдирочные и эксклюзивные подарочные, помимо этого оригинальные от производителя для туризма ручной работы. Поверьте, с таким помощником при себе вы справитесь с любыми поставленными задачами.
На виртуальных страницах нашего магазина вы найдете качественные фотографии всех клинков, которые мы предлагаем. Мы не скачиваем их из интернета, а делаем фото сами и вы можете не сомневаться, купить охотничьи ножи ручной работы в Украине именно тот который видите на сайте.
Сучасні охотнічий ніж - це високотехнологічний виріб із якісних сталей. Форма рукояті та клинка може значно відрізнятися і ці параметри кожні мисливські ножі вибирають під себе. Є такі види, які класифікуються як холодна зброя, а є туристичні мечі, що не потребують дозволу. Інтернет магазин ножів в Україні Ножеман пропонує великий вибір різноманітних товарів кс го, туристів, виживальників та любителів активного відпочинку.