| Артикул | FT91-BK |
|---|---|
| Виробник | FreeTiger |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 165 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | FT71-BK |
|---|---|
| Виробник | FreeTiger |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 127 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | FT948 |
|---|---|
| Виробник | FreeTiger |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 166 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | 08837 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 174 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 94мм |
| Артикул | D7327 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 166 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 106мм |
| Артикул | 8065 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 83 гр |
| Товщина обуху | 2.85мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 82мм |
| Артикул | S005 |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 93 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 84мм |
| Артикул | SPC223 serr |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 84 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 73мм |
| Артикул | D7202 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 180 гр |
| Товщина обуху | 4.7мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 117мм |
| Артикул | S004 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 153 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 2053 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 81 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 77мм |
| Артикул | D7239 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 69 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 76мм |
| Артикул | Talwar blue |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 140 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 9Cr17MoV |
| Довжина клинка | 101мм |
| Артикул | S002 GR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 107 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | 154CM |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | D3206 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 74 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 82мм |