| Артикул | D7451 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 111 гр |
| Товщина обуху | 3.25мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | PFP12DS |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 131 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | PFE05DMP |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 94 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | PF818WDS |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 104 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | PFP05CDW |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Вага | 140 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | PFP11BS |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 113 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | V3549A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | PEI |
| Вага | 76 гр |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | Nitro-V |
| Довжина клинка | 76мм |
| Артикул | Ki3729A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 89 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | S45VN |
| Довжина клинка | 79мм |
| Артикул | V3677C1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 65 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 154CM |
| Довжина клинка | 73мм |
| Артикул | Ki3619A3 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 120 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | LC200N |
| Довжина клинка | 76мм |
| Артикул | V2702A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Richlite |
| Вага | 77 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | Nitro-V |
| Довжина клинка | 56мм |
| Артикул | V3619JA4 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | PEI |
| Вага | 81 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | SK5 |
| Довжина клинка | 70мм |
| Артикул | 1045MS2 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 74 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | AEB-L |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | Ki4647A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | 7075 Алюминий+Карбон |
| Вага | 121 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | 1063A6 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 81 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 75мм |