| Артикул | 955125 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 930 гр |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | 420 |
| Довжина клинка | 300мм |
| Артикул | 9512114 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 885 гр |
| Товщина обуху | 4.8мм |
| Марка сталі | 420 |
| Довжина клинка | 750мм |
| Артикул | 955143 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 1410 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | 420 |
| Довжина клинка | 890мм |
| Артикул | 221X-GB |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 104 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | 221X-GP |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 104 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | 7652B |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 105 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Takefu VG-10 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | 7653BS |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 72 гр |
| Товщина обуху | 2.45мм |
| Марка сталі | Takefu VG-10 |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | 7682AB |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Acrylic |
| Вага | 112 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Bohler N690 |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | 8071CS |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Вага | 70 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 7832B |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 83 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | 3728C |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 181 гр |
| Товщина обуху | 2.6мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 103мм |
| Артикул | FT61-BK |
|---|---|
| Виробник | FreeTiger |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 114 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | FT935-BK |
|---|---|
| Виробник | FreeTiger |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 116 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | FT2103-BK |
|---|---|
| Виробник | FreeTiger |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 100 гр |
| Товщина обуху | 2.3мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 83мм |
| Артикул | FT947 |
|---|---|
| Виробник | FreeTiger |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 142 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |