| Артикул | Ki3628A3 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 104 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | CPM 20CV |
| Довжина клинка | 83мм |
| Артикул | 1045MD2 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 72 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | AEB-L |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | Ki4683A2 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 135 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | S45VN |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 1100A3 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 179 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | AEB-L |
| Довжина клинка | 108мм |
| Артикул | 7229-GB |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 70 гр |
| Товщина обуху | 2.6мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 69мм |
| Артикул | S738-3 |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 193 гр |
| Товщина обуху | 4.12мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | S601 |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 57 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | C0602 |
|---|---|
| Виробник | Stedemon Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 100 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | LK717 Brown |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 120 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | LK717 GR |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 120 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | HK04GRN |
|---|---|
| Виробник | Hightron |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 74 гр |
| Товщина обуху | 2.25мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 78мм |
| Артикул | HK02WHT |
|---|---|
| Виробник | Hightron |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 62 гр |
| Товщина обуху | 2.6мм |
| Марка сталі | SK2 |
| Довжина клинка | 62мм |
| Артикул | HK04BLK |
|---|---|
| Виробник | Hightron |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 74 гр |
| Товщина обуху | 2.25мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 78мм |
| Артикул | HT02BLK |
|---|---|
| Виробник | Hightron |
| Матеріал руків'я | Acrylic |
| Вага | 57 гр |
| Товщина обуху | 2.25мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 70мм |
| Артикул | HK04KHK |
|---|---|
| Виробник | Hightron |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 74 гр |
| Товщина обуху | 2.25мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 78мм |