| Артикул | PFB02DDW |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 150 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 94мм |
| Артикул | PF949DS |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 134 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | PFE14GRDMS |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | Gmascus |
| Вага | 114 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 154CM |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | PF949CDW |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Вага | 127 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | PFP01BMWW |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 142 гр |
| Товщина обуху | 3.9мм |
| Марка сталі | 1095 |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | PF838CDW |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | Карбон+G10 |
| Вага | 167 гр |
| Товщина обуху | 3.9мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | PFP10GRMGAW |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 149 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | PF818CDS |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | Карбон+G10 |
| Вага | 102 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | PFP05GRMDW |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 135 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | PF838DBMS |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 157 гр |
| Товщина обуху | 3.9мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | PFB03GAS |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | Карбон+G10 |
| Вага | 136 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | SS205 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Кожа ската |
| Вага | 1125 гр |
| Товщина обуху | 7.4мм |
| Марка сталі | T10 |
| Довжина клинка | 720мм |
| Артикул | SS116C2 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Кожа ската |
| Вага | 890 гр |
| Товщина обуху | 6.0мм |
| Марка сталі | 1045 |
| Довжина клинка | 700мм |
| Артикул | 9511041 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 1620 гр |
| Товщина обуху | 4.3мм |
| Марка сталі | 420 |
| Довжина клинка | 900мм |
| Артикул | 9511042 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 1444 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | 420 |
| Довжина клинка | 880мм |