| Артикул | Ki4488A |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 171 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 84мм |
| Артикул | V3488C1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 90 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 154CM |
| Довжина клинка | 67мм |
| Артикул | V3488C3 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 90 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 154CM |
| Довжина клинка | 67мм |
| Артикул | S615-1 |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 83 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 8Cr14Mov |
| Довжина клинка | 83мм |
| Артикул | 02133 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 29 гр |
| Товщина обуху | 1.9мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 53мм |
| Артикул | TG1705 |
|---|---|
| Виробник | Taidea |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 293 гр |
| Товщина обуху | 42.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 220мм |