| Артикул | KU333A |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 85 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | AUS-10 |
| Довжина клинка | 78мм |
| Артикул | V3566N5 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 80 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | Bohler N690 |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | V4600C1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 195 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | 154CM |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | V3458RN6 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 64 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | Bohler N690 |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | ST136 |
|---|---|
| Виробник | Sitivien |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 144 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | 9201-GW |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 96 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 9201-PJ |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 85 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | S628-6 |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 54 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | 8Cr14Mov |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | LK5027 |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 110 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | LK5028 |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 110 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | 05503 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 67 гр |
| Товщина обуху | 2.95мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 61мм |
| Артикул | 1411-TZ |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 106 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | 154CM |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | 9202 |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 98 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 9225KB |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 82 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | 9201 |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 96 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |