| Артикул | CH3517 G10 green |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 84 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | CH3517 G10 black |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 84 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | Sultan G10 black |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 109 гр |
| Товщина обуху | 3.9мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | TG1905 |
|---|---|
| Виробник | Taidea |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 500 гр |
| Товщина обуху | 60.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 180мм |
| Артикул | 9164 |
|---|---|
| Виробник | Топоры и томагавки |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Товщина обуху | 14.0мм |
| Марка сталі | 440 |
| Артикул | 8118 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 53 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 63мм |
| Артикул | KU203A |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 122 гр |
| Товщина обуху | 3.45мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 61мм |
| Артикул | CH3531-G10-GR |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 201 гр |
| Товщина обуху | 3.9мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 102мм |
| Артикул | 05122 GR |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 122 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 112мм |
| Артикул | CH3509 G10 Blue |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 117 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | Z04GPK |
|---|---|
| Виробник | Stedemon Knives |
| Вага | 20 гр |
| Артикул | C0605 |
|---|---|
| Виробник | Stedemon Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 100 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | SR777A |
|---|---|
| Виробник | Lion Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 170 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | SR0249B |
|---|---|
| Виробник | Lion Knives |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 105 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | Ki4502A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 148 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 93мм |