| Артикул | V5488C1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 263 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | 154CM |
| Довжина клинка | 103мм |
| Артикул | D11566 gray |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 191 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | ACK85 FG |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 173 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | V3604C2 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 70 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 154CM |
| Довжина клинка | 72мм |
| Артикул | V3458RN3 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 64 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | Bohler N690 |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | V3567N2 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 64 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Bohler N690 |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | BM560 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 67 гр |
| Товщина обуху | 2.55мм |
| Марка сталі | 8Cr15MoV |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | 9201-PL |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 85 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | CH3004 G10 blue |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 140 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | S628 |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 54 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | 8Cr14Mov |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | 7053 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 52 гр |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | Takefu VG-10 |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | GHK6 |
|---|---|
| Виробник | Grand Harvest |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 248 гр |
| Товщина обуху | 2.6мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | GHK6B-P01 |
|---|---|
| Виробник | Grand Harvest |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 122 гр |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | GHK11 |
|---|---|
| Виробник | Grand Harvest |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 247 гр |
| Товщина обуху | 2.56мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | GHK10 |
|---|---|
| Виробник | Grand Harvest |
| Вага | 175 гр |
| Товщина обуху | 2.0мм |
| Марка сталі | 420 |
| Довжина клинка | 73мм |