| Артикул | 15500 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Полимер |
| Вага | 145 гр |
| Товщина обуху | 2.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 151мм |
| Артикул | GT0163 |
|---|---|
| Виробник | TunaFire |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 73 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 70мм |
| Артикул | Z-1887 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 73 гр |
| Товщина обуху | 1.9мм |
| Марка сталі | 3Cr13MoV |
| Довжина клинка | 40мм |
| Артикул | L3005A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 92 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 82мм |
| Артикул | L4007A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 147 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | V3458RN4 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 64 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | Bohler N690 |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | 07630 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 155 гр |
| Товщина обуху | 5.2мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 79мм |
| Артикул | 255L-GP |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 70 гр |
| Товщина обуху | 2.65мм |
| Марка сталі | 10Cr15CoMoV |
| Довжина клинка | 83мм |
| Артикул | 9203-MB |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 86 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | 10Cr15CoMoV |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | 9211-GB |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 84 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 7228L-MB |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 112 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | 10Cr15CoMoV |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | 9202-GW |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 98 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 9201-GB |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 96 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 4115-GL |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 31 гр |
| Товщина обуху | 2.0мм |
| Марка сталі | 40Cr13 |
| Довжина клинка | 42мм |
| Артикул | V4600C2 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 195 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | 154CM |
| Довжина клинка | 88мм |