| Артикул | 4101FUZ-SZ |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 27 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | Sandvik 12C27N |
| Довжина клинка | 41мм |
| Артикул | D8296 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 91 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | D7949 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 186 гр |
| Товщина обуху | 5.0мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | 07715 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 201 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 83мм |
| Артикул | GT0160 BR |
|---|---|
| Виробник | TunaFire |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 94 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 83мм |
| Артикул | 07792 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Термопластичная резина |
| Вага | 150 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 103мм |
| Артикул | 1067A2 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 127 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | Nitro-V |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | 1063A4 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 90 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 74мм |
| Артикул | 1052A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 54 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 84мм |
| Артикул | BE0505G1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 93 гр |
| Товщина обуху | 1.8мм |
| Марка сталі | 1.4116 German |
| Довжина клинка | 116мм |
| Артикул | 07813 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Kraton G |
| Вага | 116 гр |
| Товщина обуху | 4.6мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | 07775 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 174 гр |
| Товщина обуху | 4.9мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 104мм |
| Артикул | TS601 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 258 гр |
| Товщина обуху | 2.2мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 203мм |
| Артикул | TS933 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 257 гр |
| Товщина обуху | 2.1мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 178мм |
| Артикул | TS866 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 170 гр |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 206мм |
Предлагаем купить охотничий нож в Украине из хорошей стали топовых мировых брендов от производителя. У нас вы найдете большие и малые, складные и с фиксированным клинком, кованые разделочные, шкуросьемные, обдирочные и эксклюзивные подарочные, помимо этого оригинальные от производителя для туризма ручной работы. Поверьте, с таким помощником при себе вы справитесь с любыми поставленными задачами.
На виртуальных страницах нашего магазина вы найдете качественные фотографии всех клинков, которые мы предлагаем. Мы не скачиваем их из интернета, а делаем фото сами и вы можете не сомневаться, купить охотничьи ножи ручной работы в Украине именно тот который видите на сайте.
Сучасні охотнічий ніж - це високотехнологічний виріб із якісних сталей. Форма рукояті та клинка може значно відрізнятися і ці параметри кожні мисливські ножі вибирають під себе. Є такі види, які класифікуються як холодна зброя, а є туристичні мечі, що не потребують дозволу. Інтернет магазин ножів в Україні Ножеман пропонує великий вибір різноманітних товарів кс го, туристів, виживальників та любителів активного відпочинку.