| Артикул | Ki4647A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | 7075 Алюминий+Карбон |
| Вага | 121 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | K20209T |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | 7075 Алюминий+Карбон |
| Вага | 88 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | F22 |
|---|---|
| Виробник | VESPA |
| Матеріал руків'я | 7075 Алюминий+Карбон |
| Вага | 102 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 84мм |
| Артикул | F34 |
|---|---|
| Виробник | VESPA |
| Матеріал руків'я | 7075 Алюминий+Карбон |
| Вага | 101 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 82мм |
| Артикул | K20209SE |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | 7075 Алюминий+Карбон |
| Вага | 88 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | K7125 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | 7075 Алюминий+Карбон |
| Вага | 56 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 60мм |
| Артикул | V31 ser |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | 7075 Алюминий+Карбон |
| Вага | 88 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | V31 D/E |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | 7075 Алюминий+Карбон |
| Вага | 88 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | V31 B |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | 7075 Алюминий+Карбон |
| Вага | 88 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | 779988 D2 |
|---|---|
| Виробник | VESPA |
| Матеріал руків'я | 7075 Алюминий+Карбон |
| Вага | 109 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 83мм |
| Артикул | 998877 M390 S/E Blue |
|---|---|
| Виробник | VESPA |
| Матеріал руків'я | 7075 Алюминий+Карбон |
| Вага | 102 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 84мм |
| Артикул | 889973 M390 |
|---|---|
| Виробник | VESPA |
| Матеріал руків'я | 7075 Алюминий+Карбон |
| Вага | 101 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 82мм |
| Артикул | 778898 D2 |
|---|---|
| Виробник | VESPA |
| Матеріал руків'я | 7075 Алюминий+Карбон |
| Вага | 110 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 83мм |
| Артикул | F24 |
|---|---|
| Виробник | VESPA |
| Матеріал руків'я | 7075 Алюминий+Карбон |
| Вага | 102 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 84мм |
| Артикул | 889974 M390 |
|---|---|
| Виробник | VESPA |
| Матеріал руків'я | 7075 Алюминий+Карбон |
| Вага | 101 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 82мм |