| Артикул | KU117K |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 117 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | KU239G |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 121 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | AUS-10 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | KU333H |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | Ultem |
| Вага | 76 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | AUS-10 |
| Довжина клинка | 76мм |
| Артикул | KU319E |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 181 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | AUS-10 |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | KB237G |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 122 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | AUS-10 |
| Довжина клинка | 83мм |
| Артикул | KB314Q |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | Титановый сплав 6AL4V |
| Вага | 145 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | CPM 20CV |
| Довжина клинка | 84мм |
| Артикул | KU239B |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 121 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | AUS-10 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | KU344M |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | Ultem |
| Вага | 127 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | AUS-10 |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | KU314L |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 112 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | AUS-10 |
| Довжина клинка | 84мм |
| Артикул | KU345K |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 108 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | AUS-10 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | KB237I |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 122 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | AUS-10 |
| Довжина клинка | 83мм |
| Артикул | TS516 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 161 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | TS504 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 190 гр |
| Товщина обуху | 3.9мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 99мм |
| Артикул | TS162 M390 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 139 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | 08817 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 174 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 110мм |