| Артикул | 05094 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Рог |
| Вага | 88 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 65мм |
| Артикул | 18299 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Рог |
| Вага | 120 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | 171233 black |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 128 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | 7Cr17MoV |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | 171233 brown |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 125 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | 7Cr17MoV |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | D10342 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 118 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | 18391 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 165 гр |
| Товщина обуху | 2.0мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 50мм |
| Артикул | V48 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 112 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | D10161 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 115 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | 05478 gray |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 62 гр |
| Товщина обуху | 2.53мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 73мм |
| Артикул | 18259 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 97 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | V38 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 244 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | V35 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 192 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | D2109 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 266 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | 7Cr17MoV |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | D2242 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 232 гр |
| Товщина обуху | 2.78мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | D2797 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 135 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 92мм |