| Артикул | ACK90 A |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 130 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | ACK90 W |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 130 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | 3291 W |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 181 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 149мм |
| Артикул | ACK93 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 110 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | ACK10-2 brown |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 138 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 108мм |
| Артикул | ACK13 W |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 181 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 150мм |
| Артикул | ACK90 J |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 112 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | ACK90 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 130 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | ACK10-2 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 138 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 108мм |
| Артикул | ACK90 D |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 113 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | ACK90 C |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 113 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | ACK13 W2 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 181 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | 5Cr13MoV |
| Довжина клинка | 150мм |
| Артикул | ACK13 black |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 181 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | 5Cr13MoV |
| Довжина клинка | 150мм |
| Артикул | 05161 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Рог |
| Вага | 132 гр |
| Товщина обуху | 2.6мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 93мм |