| Артикул | 05510 |
|---|---|
| Виробник | Laix |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 41 гр |
| Товщина обуху | 1.46мм |
| Марка сталі | 5Cr13MoV |
| Довжина клинка | 48мм |
| Артикул | TP-02D |
|---|---|
| Виробник | We Knife |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 38 гр |
| Артикул | Pen04-S |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 24 гр |
| Товщина обуху | 10.0мм |
| Артикул | Pen07 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 30 гр |
| Товщина обуху | 12.5мм |
| Артикул | Pen12 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 29 гр |
| Товщина обуху | 11.0мм |
| Артикул | Pen20-Grey |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 32 гр |
| Товщина обуху | 12.0мм |
| Марка сталі | Elmax |
| Довжина клинка | 132мм |
| Артикул | PEN18 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 23 гр |
| Товщина обуху | 10.0мм |
| Артикул | Pen15 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 23 гр |
| Артикул | YP02 |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 43 гр |
| Товщина обуху | 11.0мм |
| Марка сталі | CPM-S90V |
| Довжина клинка | 130мм |
| Артикул | PEN02 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 31 гр |
| Артикул | PEN02 FIRE |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 30 гр |
| Артикул | PEN03 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 15 гр |
| Товщина обуху | 130.0мм |
| Марка сталі | Elmax |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | PEN03 pink |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 15 гр |
| Товщина обуху | 130.0мм |
| Марка сталі | Elmax |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | P01BLC |
|---|---|
| Виробник | Stedemon Knives |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 30 гр |
| Товщина обуху | 12.0мм |
| Артикул | T10 |
|---|---|
| Виробник | Laix |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 59 гр |