| Артикул | V57 R |
|---|---|
| Виробник | Nimo&FatDragon |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 112 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | Cr12Molvl |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | V57 GR |
|---|---|
| Виробник | Nimo&FatDragon |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 112 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | Cr12Molvl |
| Довжина клинка | 95мм |