| Артикул | i40 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 150 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | CPM 154 |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | K7550 GR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 60 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | CPM 154 |
| Довжина клинка | 72мм |
| Артикул | 7650 OR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 67 гр |
| Товщина обуху | 2.99мм |
| Марка сталі | CPM 154 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | 7150 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 81 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | CPM 154 |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | 7550 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 60 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | CPM 154 |
| Довжина клинка | 72мм |
| Артикул | 7500 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 54 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | CPM 154 |
| Довжина клинка | 49мм |
| Артикул | 06694 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 67 гр |
| Товщина обуху | 2.99мм |
| Марка сталі | CPM 154 |
| Довжина клинка | 88мм |