| Артикул | 03403-3 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 255 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | 8Cr15MoV |
| Довжина клинка | 115мм |
| Артикул | 03403-1 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 255 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | 8Cr15MoV |
| Довжина клинка | 115мм |
| Артикул | 03403-4 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 255 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | 8Cr15MoV |
| Довжина клинка | 115мм |
| Артикул | C229 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 147 гр |
| Товщина обуху | 3.55мм |
| Марка сталі | 8Cr15MoV |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | BM560 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 67 гр |
| Товщина обуху | 2.55мм |
| Марка сталі | 8Cr15MoV |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | D11189 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 305 гр |
| Товщина обуху | 5.65мм |
| Марка сталі | 8Cr15MoV |
| Довжина клинка | 119мм |
| Артикул | TG1031 |
|---|---|
| Виробник | Taidea |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 570 гр |
| Товщина обуху | 75.0мм |
| Марка сталі | 8Cr15MoV |
| Довжина клинка | 220мм |
| Артикул | C229 OR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 147 гр |
| Товщина обуху | 3.55мм |
| Марка сталі | 8Cr15MoV |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | C229GS |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 147 гр |
| Товщина обуху | 3.55мм |
| Марка сталі | 8Cr15MoV |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | SPC223-2 camo |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 92 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | 8Cr15MoV |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | SPC223-1 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Вага | 91 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 8Cr15MoV |
| Довжина клинка | 74мм |
| Артикул | C229 br |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 136 гр |
| Товщина обуху | 3.55мм |
| Марка сталі | 8Cr15MoV |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | C223-2 black |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 92 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | 8Cr15MoV |
| Довжина клинка | 75мм |