| Артикул | HK8048 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 800 гр |
| Товщина обуху | 2.55мм |
| Марка сталі | 5Cr13MoV |
| Довжина клинка | 310мм |
| Артикул | 7228L-GW |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 112 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | 10Cr15CoMoV |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | K20203 WH |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 93 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | 779988 D2 |
|---|---|
| Виробник | VESPA |
| Матеріал руків'я | 7075 Алюминий+Карбон |
| Вага | 109 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 83мм |
| Артикул | 778898 D2 |
|---|---|
| Виробник | VESPA |
| Матеріал руків'я | 7075 Алюминий+Карбон |
| Вага | 110 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 83мм |