| Артикул | Ki3729A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 89 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | S45VN |
| Довжина клинка | 79мм |
| Артикул | Ki4683A2 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 135 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | S45VN |
| Довжина клинка | 90мм |