| Артикул | EDC22 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 24 гр |
| Товщина обуху | 8.5мм |
| Марка сталі | Stainless Steel |
| Довжина клинка | 52мм |
| Артикул | EDC27 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан+G10 |
| Вага | 56 гр |
| Товщина обуху | 7.0мм |
| Марка сталі | Stainless Steel |
| Довжина клинка | 67мм |
| Артикул | T107A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 38 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | Stainless Steel |
| Довжина клинка | 60мм |