| Артикул | V3549A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | PEI |
| Вага | 76 гр |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | Nitro-V |
| Довжина клинка | 76мм |
| Артикул | V2702A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Richlite |
| Вага | 77 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | Nitro-V |
| Довжина клинка | 56мм |
| Артикул | 7091PB |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 91 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | Nitro-V |
| Довжина клинка | 81мм |
| Артикул | 7121BR |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 82 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | Nitro-V |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | V4663A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 132 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Nitro-V |
| Довжина клинка | 104мм |
| Артикул | V4663A2 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 134 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Nitro-V |
| Довжина клинка | 104мм |
| Артикул | V3634A3 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 110 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Nitro-V |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | V3636A2 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 80 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Nitro-V |
| Довжина клинка | 81мм |
| Артикул | V3663A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | PEI |
| Вага | 84 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Nitro-V |
| Довжина клинка | 81мм |
| Артикул | V3672A2 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 96 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | Nitro-V |
| Довжина клинка | 79мм |
| Артикул | V3692A3 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Gmascus |
| Вага | 97 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | Nitro-V |
| Довжина клинка | 82мм |
| Артикул | 1067A2 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 127 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | Nitro-V |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | 7141 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 95 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | Nitro-V |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | 7142BS |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 100 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | Nitro-V |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | 7111BS |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 57 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | Nitro-V |
| Довжина клинка | 80мм |