| Артикул | V3488A5 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Richlite |
| Вага | 74 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | CPM 4V |
| Довжина клинка | 67мм |
| Артикул | Ki3499R3 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Richlite |
| Вага | 63 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | CPM 4V |
| Довжина клинка | 70мм |
| Артикул | V3542.2A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 140 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | CPM 4V |
| Довжина клинка | 93мм |