| Артикул | V3629A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Richlite |
| Вага | 100 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | CPM 3V |
| Довжина клинка | 79мм |
| Артикул | V3580C1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 93 гр |
| Товщина обуху | 2.7мм |
| Марка сталі | CPM 3V |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | V3627A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 102 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | CPM 3V |
| Довжина клинка | 79мм |
| Артикул | V3508A2 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 108 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | CPM 3V |
| Довжина клинка | 78мм |
| Артикул | V3508A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Вага | 108 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | CPM 3V |
| Довжина клинка | 78мм |