| Артикул | 0801 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 215 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | 9Cr14MoV |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | D11743 gray |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Полимер |
| Вага | 114 гр |
| Товщина обуху | 2.89мм |
| Марка сталі | 9Cr14MoV |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | D11743 black |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Полимер |
| Вага | 114 гр |
| Товщина обуху | 2.89мм |
| Марка сталі | 9Cr14MoV |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | D11743 brown |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Полимер |
| Вага | 114 гр |
| Товщина обуху | 2.89мм |
| Марка сталі | 9Cr14MoV |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | C239 OR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 189 гр |
| Товщина обуху | 3.55мм |
| Марка сталі | 9Cr14MoV |
| Довжина клинка | 104мм |
| Артикул | C239 black |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 189 гр |
| Товщина обуху | 3.55мм |
| Марка сталі | 9Cr14MoV |
| Довжина клинка | 104мм |
| Артикул | C101 red |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Полимер |
| Вага | 83 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | 9Cr14MoV |
| Довжина клинка | 84мм |
| Артикул | C101 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Полимер |
| Вага | 83 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | 9Cr14MoV |
| Довжина клинка | 84мм |
| Артикул | 05490 GR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 206 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 9Cr14MoV |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | 05490 OR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 206 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 9Cr14MoV |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | 05490 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 206 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 9Cr14MoV |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | CF1052 |
|---|---|
| Виробник | TIGEND |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 153 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | 9Cr14MoV |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | 04811 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 160 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | 9Cr14MoV |
| Довжина клинка | 102мм |
| Артикул | 3737 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 208 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | 9Cr14MoV |
| Довжина клинка | 108мм |
| Артикул | 3736 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 225 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | 9Cr14MoV |
| Довжина клинка | 145мм |