| Артикул | AL-TXX09 GR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 90 гр |
| Товщина обуху | 2.65мм |
| Марка сталі | 7Cr17MoV |
| Довжина клинка | 82мм |
| Артикул | 171233 black |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 128 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | 7Cr17MoV |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | 171233 brown |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 125 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | 7Cr17MoV |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | 171235 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 122 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | 7Cr17MoV |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | D11058 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 238 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 7Cr17MoV |
| Довжина клинка | 170мм |
| Артикул | 02229 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 145 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | 7Cr17MoV |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | HKT2018GN |
|---|---|
| Виробник | Tonife |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 39 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | 7Cr17MoV |
| Довжина клинка | 45мм |
| Артикул | HKT2018BK |
|---|---|
| Виробник | Tonife |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 39 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | 7Cr17MoV |
| Довжина клинка | 45мм |
| Артикул | 8614 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 147 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | 7Cr17MoV |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | D2921 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 116 гр |
| Товщина обуху | 2.85мм |
| Марка сталі | 7Cr17MoV |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | D2123 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 43 гр |
| Товщина обуху | 2.35мм |
| Марка сталі | 7Cr17MoV |
| Довжина клинка | 110мм |
| Артикул | CF80803-2 |
|---|---|
| Виробник | TIGEND |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 184 гр |
| Товщина обуху | 2.1мм |
| Марка сталі | 7Cr17MoV |
| Довжина клинка | 205мм |
| Артикул | D2109 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 266 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | 7Cr17MoV |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | D9406 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 655 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | 7Cr17MoV |
| Довжина клинка | 118мм |
| Артикул | C81ORW |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 110 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | 7Cr17MoV |
| Довжина клинка | 88мм |