| Артикул | tool |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 7 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 3Cr13MoV |
| Довжина клинка | 48мм |
| Артикул | Z-1887 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 73 гр |
| Товщина обуху | 1.9мм |
| Марка сталі | 3Cr13MoV |
| Довжина клинка | 40мм |
| Артикул | D11596 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 132 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 3Cr13MoV |
| Довжина клинка | 78мм |
| Артикул | HK3012-2 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 550 гр |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | 3Cr13MoV |
| Довжина клинка | 320мм |