| Артикул | V2702A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Richlite |
| Вага | 77 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | Nitro-V |
| Довжина клинка | 56мм |
| Артикул | V3488A5 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Richlite |
| Вага | 74 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | CPM 4V |
| Довжина клинка | 67мм |
| Артикул | Ki3499R3 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Richlite |
| Вага | 63 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | CPM 4V |
| Довжина клинка | 70мм |
| Артикул | V3488BC1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Richlite |
| Вага | 74 гр |
| Товщина обуху | 2.85мм |
| Марка сталі | 154CM |
| Довжина клинка | 68мм |
| Артикул | V3629A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Richlite |
| Вага | 100 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | CPM 3V |
| Довжина клинка | 79мм |