| Артикул | GT-FJ06 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Кожа |
| Вага | 44 гр |
| Товщина обуху | 60.0мм |
| Марка сталі | Elmax |
| Довжина клинка | 150мм |
| Артикул | GT-FJ03 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Кожа |
| Вага | 25 гр |
| Товщина обуху | 57.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 117мм |
| Артикул | GT-FJ01 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Кожа |
| Вага | 33 гр |
| Товщина обуху | 5.0мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 130мм |
| Артикул | D10581 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Кожа |
| Вага | 14 гр |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 47мм |
| Артикул | 1111 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Кожа |
| Вага | 27 гр |
| Товщина обуху | 40.0мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 110мм |
| Артикул | 955121 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Кожа |
| Вага | 1390 гр |
| Товщина обуху | 4.7мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 820мм |
| Артикул | 95732 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Кожа |
| Вага | 2480 гр |
| Товщина обуху | 4.7мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 1020мм |