| Артикул | 07813 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Kraton G |
| Вага | 116 гр |
| Товщина обуху | 4.6мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | D8459 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Kraton G |
| Вага | 413 гр |
| Товщина обуху | 4.6мм |
| Марка сталі | 1095 |
| Довжина клинка | 216мм |