| Артикул | 251MB-GB |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | Карбон+G10 |
| Вага | 69 гр |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | Bohler N690 |
| Довжина клинка | 76мм |
| Артикул | PFB03WS |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | Карбон+G10 |
| Вага | 136 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | PFB03DDW |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | Карбон+G10 |
| Вага | 136 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | 2002C |
|---|---|
| Виробник | We Knife |
| Матеріал руків'я | Карбон+G10 |
| Вага | 51 гр |
| Товщина обуху | 2.6мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 78мм |
| Артикул | 7242 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Карбон+G10 |
| Вага | 91 гр |
| Товщина обуху | 2.6мм |
| Марка сталі | Bohler N690 |
| Довжина клинка | 94мм |
| Артикул | PF838CS |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | Карбон+G10 |
| Вага | 167 гр |
| Товщина обуху | 3.9мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | SL-13 |
|---|---|
| Виробник | SixLeaf |
| Матеріал руків'я | Карбон+G10 |
| Вага | 65 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 50мм |
| Артикул | PF-949 B |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | Карбон+G10 |
| Вага | 129 гр |
| Товщина обуху | 3.85мм |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | DG12 |
|---|---|
| Виробник | Stedemon Knives |
| Матеріал руків'я | Карбон+G10 |
| Вага | 141 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | DG12 front |
|---|---|
| Виробник | Stedemon Knives |
| Матеріал руків'я | Карбон+G10 |
| Вага | 141 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | TS115 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Карбон+G10 |
| Вага | 92 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | C901DS |
|---|---|
| Виробник | CIVIVI |
| Матеріал руків'я | Карбон+G10 |
| Вага | 105 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | C908A |
|---|---|
| Виробник | CIVIVI |
| Матеріал руків'я | Карбон+G10 |
| Вага | 122 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 94мм |
| Артикул | 2002A |
|---|---|
| Виробник | We Knife |
| Матеріал руків'я | Карбон+G10 |
| Вага | 51 гр |
| Товщина обуху | 2.6мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 78мм |
| Артикул | 05476 |
|---|---|
| Виробник | KESIWO |
| Матеріал руків'я | Карбон+G10 |
| Вага | 115 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 105мм |