| Артикул | 0801-2 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Карбон+сталь |
| Вага | 198 гр |
| Товщина обуху | 4.15мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | 1162 |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | Карбон+сталь |
| Вага | 136 гр |
| Товщина обуху | 3.15мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | 7422 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Карбон+сталь |
| Вага | 145 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | Bohler N690 |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | TY21-C-14 |
|---|---|
| Виробник | Trivisa |
| Матеріал руків'я | Карбон+сталь |
| Вага | 212 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 110мм |
| Артикул | DM005 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Карбон+сталь |
| Вага | 160 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | 06706 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Карбон+сталь |
| Вага | 92 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | GT2302 |
|---|---|
| Виробник | TunaFire |
| Матеріал руків'я | Карбон+сталь |
| Вага | 129 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | MAR06 |
|---|---|
| Виробник | Steelclaw |
| Матеріал руків'я | Карбон+сталь |
| Вага | 191 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 102мм |
| Артикул | D8859 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Карбон+сталь |
| Вага | 85 гр |
| Товщина обуху | 3.75мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 58мм |
| Артикул | Магистр 01-3 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Карбон+сталь |
| Вага | 171 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 102мм |
| Артикул | Магистр 01-2 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Карбон+сталь |
| Вага | 171 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 102мм |
| Артикул | 04608 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Карбон+сталь |
| Вага | 170 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | 7774 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Карбон+сталь |
| Вага | 106 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 86мм |