| Артикул | 1411-TZ |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 106 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | 154CM |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | KB386B |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | Титановый сплав 6AL4V |
| Вага | 109 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | TS591 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 175 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | Sandvik 12C27N |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | TS388 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 131 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | YJ01-V1 |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | TS552 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 249 гр |
| Товщина обуху | 5.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 110мм |
| Артикул | TS566 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан+Микарта |
| Вага | 185 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | TS437 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан+G10 |
| Вага | 202 гр |
| Товщина обуху | 5.3мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 103мм |
| Артикул | 08837 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 174 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 94мм |
| Артикул | Ki3628A3 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 104 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | CPM 20CV |
| Довжина клинка | 83мм |
| Артикул | 7911BB |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 185 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | KB314P |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | Титановый сплав 6AL4V |
| Вага | 145 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | CPM 20CV |
| Довжина клинка | 84мм |
| Артикул | 135L-GT |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 77 гр |
| Товщина обуху | 2.6мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | 135L-GJ |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 77 гр |
| Товщина обуху | 2.6мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | 135L-GB |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 77 гр |
| Товщина обуху | 2.6мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | V3663A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | PEI |
| Вага | 84 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Nitro-V |
| Довжина клинка | 81мм |