| Артикул | D7260 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 78 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | 07632 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Полимер |
| Вага | 75 гр |
| Товщина обуху | 2.7мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 81мм |
| Артикул | 2041 W |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 77 гр |
| Товщина обуху | 2.3мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 76мм |
| Артикул | 07632 W |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Полимер |
| Вага | 75 гр |
| Товщина обуху | 2.7мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 81мм |
| Артикул | 07656 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 97 гр |
| Товщина обуху | 2.7мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 88мм |